Justyna Sulej

Psycholog, Certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo – Behawioralna (CBT)

Tel.  606 – 710 – 990

e-mail: justynasulej.p@gmail.com

Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (certyfikat PTTPB nr 218), a także studia podyplomowe Psychologia Sądowa na UW.

Zajmuję się pracą z osobami dorosłymi a także z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię w nurcie CBT , terapii Schematów dla osób cierpiących z powodu zaburzeń nastroju (obniżony nastrój, depresja), zaburzeń lękowych (ataki paniki, zaburzenia obsesyjno-komuplsyjne, fobie), zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zgłaszających trudności w codziennym funkcjonowaniu, relacjach społecznych czy doświadczających kryzysu.

W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuję się także tematyką ADHD, zaburzeń opozycyjno- buntowniczych zarówno w indywidualnej pracy z pacjentem jak i jego rodzicami. Zajmuję się diagnozą i terapią ADHD zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz rozszerzających mój warsztat terapeutyczny.