Justyna Sulej

Psycholog, Certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo – Behawioralna (CBT), Specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, Aplikant superwizor (w trakcie certyfikacji)

Tel.  606 – 710 – 990

e-mail: justynasulej.p@gmail.com

Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (certyfikat PTTPB nr 218), uzyskałam tytuł Specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży (Nr 038/2021.2/176), a także ukończyłam studia podyplomowe Psychologia Sądowa na UW. Obecnie przygotowuję się do uzyskania tytułu i uprawnień Superwizora terapii poznawczo- behawioralnej)

Zajmuję się pracą z osobami dorosłymi a także z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię w nurcie CBT , terapii Schematów dla osób cierpiących z powodu zaburzeń nastroju (obniżony nastrój, depresja), zaburzeń lękowych (ataki paniki, zaburzenia obsesyjno-komuplsyjne, fobie), zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zgłaszających trudności w codziennym funkcjonowaniu, relacjach społecznych czy doświadczających kryzysu. 

Prowadzę superwizje oraz zajęcia dla studentów oraz terapeutów szkolących się w nurcie terapii poznawczo- behawioralnej.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz rozszerzających mój warsztat terapeutyczny.