Natalia Żukowska

Psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (CBT)

Tel.  603 – 199 – 606    

e-mail: nwzukowska@gmail.com

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: psychologia zdrowia. Odbyłam 4-letnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, organizowane przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Center.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej, które zdobyłam w trakcie ponad 10 letniej praktyki zawodowej w oddziałach nerwic i w prywatnej praktyce. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim problemami związanymi z radzeniem sobie z emocjami, oraz trudnościami w relacjach z innymi ludźmi. Chętnie korzystam też z skutecznych narzędzi poznawczo – behawioralnych w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe takie jak np. ataki paniki czy nerwica natręctw.

Prowadzę terapię indywidualną i grupową osób dorosłych oraz młodzieży. Znam także problematykę rodzin adopcyjnych i zastępczych, w przeszłości prowadziłam konsultacje dla par rozważających decyzję o adopcji. W swojej praktyce korzystam i szczególnie sobie cenię terapię schematów, która pomaga w radzeniu sobie ze szczególnie długotrwałymi problemami emocjonalnymi.