Magdalena Leszek

Psycholog, Psychoterapeutka systemowa. Prowadzi terapię dzieci, młodzieży, osób dorosłych, terapię rodzinną oraz par.

Tel.  505 – 159 – 962  

e-mail: magdalenaewa.leszek@gmail.com

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii systemowej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i ich rodzicami.

W pracy indywidualnej wspieram dzieci, które nie radzą sobie z agresją, mają trudności w relacjach z rówieśnikami, z zaburzonym poczuciem własnej wartości, z zaburzeniami przywiązania jak również wspieram młodzież w kryzysie adolescencji. W terapii systemowej pracuję z rodzinami, małżeństwami i parami. Pomagam w konfliktach rodzinnych, kłopotach wychowawczych w relacjach z dziećmi, kryzysach adolescencyjnych.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Klinicznym na oddziale psychiatrii dziecięcej, gdzie pracowałam z dziećmi z zaburzeniami rozwoju i zachowania. Prowadzę treningi rodzicielskie dla rodziców dzieci  z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców, treningi umiejętności społecznych dla dzieci. Ukończyłam dwuletni staż szkoleniowy w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii „MOP” z zakresu pomocy psychologicznej dzieci i młodzieży. Współtworzyłam Stowarzyszenie Półpiętro w którym zajmowałam się wspieraniem rozwoju jak również prowadzeniem warsztatów dla wolontariuszy z zakresu zaburzeń zachowania i rozwoju u dzieci. Obecnie pracuje  w jednej z warszawskich szkół społecznych oraz w Komitecie Ochrony Praw Dziecka wspierając rodziców w kryzysie rozstania.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji.